Jezdíme,

abyste vy nemuseli

Jak rodiče využívají PANDA ride

Pravidelná doprava dětí do školy - Doprava na kroužky, sportovní akce a tréninky - Přeprava na letiště - Skupinové akce - Rodinné výlety po celé ČR

Rezervujte jízdu

Upřesněte čas a místo

Sledujte cestu dětí

Rezervovat jízdu

Ať už vaše děti míří kamkoliv

Bezpečnost, spokojenost a úsměv našich malých pasažérů jsou pro nás hlavní prioritou. Každé dítě má bezpečnou autosedačku, adekvátní jeho věku a vyhovující nejpřísnějším bezpečnostním standardům. Při jízdě si zpíváme, i pouštíme veselé písničky, aby cesta byla ještě příjemnější.
 • Pravidelná přeprava do školy

  Každý den zjednodušujeme rána desítkám rodin a zabezpečujeme pravidelný a včasný příjezd do školy, aby rodiče mohli být v práci nebo si v klidu vychutnali ranní kávu.

 • Na kroužek i trénink

  Mají vaše děti mnoho volnočasových aktivit v době, kdy jste ještě v práci? PANDA ride je vyzvedne na smluveném místě a dopraví na kroužek. Nakonec obdržíte SMS o šťastném příjezdu, abyste všechny starosti mohly hodit za hlavu.

 • Na letiště, na výlet

  Potřebujete s rodinou odvézt na letiště? Plánujete výlet s přáteli či širší rodinou? Zavolejte PANDA ride! Vyškolení řidiči s úsměvem naloží kufry, kočárky a pohodlně vás odvezou za zábavou a dobrodružstvím.

Proč nás rodiče zbožňují

 • PANDA ride je přesně to, co naše rodina potřebovala. Díky Pandě odpadly naše každodenní “starosti” s přepravou syna do školy. Syn si cestování s Pandou užívá a já zase vím, že se na ně mohu spolehnout – 100% bezpečnost, výborná komunikace. Moc děkujeme.
  Sylvie Egho
 • PANDA ride je úžasný servis. Vím, že je mé dítě přepravováno v bezpečí s velmi pozorným řidičem. Nic není problém a na všem se lze domluvit. Velmi doporučuji všem rodičům.
  Sandra Zazvonilová
 • Malá svého “strejdu pandu” miluje. Vím, že je v bezpečí s někým, kdo jí obstará všechny věci potřebné kolem příchodu do školky a dokonce s nadstandardními prosbami. Mohu se spolehnout, že i odchod ze školky probíhá na 1*. Už bych si to ani jinak nedokázala představit.
  Petra Ceconikova

Chcete se na něco zeptat?

Copyright © 2015–2021 pandaride.cz