O nás

Věděli jste, že až 30 % vozidel během ranní dopravní špičky jsou rodiče přepravující své děti do školy? V Panda ride máme za cíl usnadnit každodenní život pracovně vytížených rodičů i dopravní situaci ve městě. Specializujeme se na plánovanou přepravu dětí s důrazem na bezpečnost. Pevně věříme, že být rodič neznamená být osobní řidič.

Tomáš Janout

Founder & Chief Executive Officer

Václava Kolejáková

Chief Operating
Officer

Řidiči

Náš příběh

Naše cesta začala nečekaně, jednoduchou prosbou od kamaráda v roce 2017. Kdy mě požádal o pomocnou ruku při přepravě svých dětí do školy. Ani by mě nenapadlo, že díky této malé laskavosti vybudujeme Panda Ride.

Už od první chvíle se začaly ukazovat problémy, kterým čelí zaneprázdnění rodiče. Kteří se logisticky pomocí vlastního vozidla a své omezené časové kapacity, snaží své děti bezpečně a včas dostat do školy a z ní nebo na různé aktivity a kroužky po ní. Počínaje cestami do škol a školek až po mimoškolní aktivity rodiče žonglují se svými pracovními a domácími povinnostmi, koordinace tohoto je složitý a často stresující úkol.

A tak vznikla myšlenka profesionální bezpečné dopravy dětí. Začali jsme budovat službu, která nejen zajistí bezpečnost dětí během přepravy, ale také poskytne komplexní podporu rodičům. Náš cíl byl jasný: umožnit rodičům, aby se mohli soustředit na své povinnosti a nestali se osobním řidičem svých dětí.

Rozhodli jsme se klást důraz na individuální přístup k potřebám rodičů i dětí a především na spolehlivost. Naší myšlenkou bylo vytvořit ostrý kontrast k anonymním taxislužbám nabízejícím dlouhodobé partnerství se známým řidičem, kterému dítě důvěřuje.

To, co začalo s jedním řidičem a jediným klientem, se brzy rozrostlo na více něž patnáct vozidel, která pravidelně přepravují přes sto dětí denně. Naši řidiči se pro mnohé stali nedílnou součástí širší rodiny a jsou svědky růstu dětí, které denně přepravují.

Pro rodiče naše služba představuje ušetřené hodiny, které lze přesměrovat do práce, kvalitního času s dětmi nebo prostě jen pro sebe samotné. Jsme tu, abychom zjednodušili každodenní život zaneprázdněným rodičům a zajistili, že jejich děti dorazí bezpečně a s úsměvem na místo určení.

Připojte se k nám a nestávejte se osobním řidičem svého dítěte,

Staňte se
naším klientem

Panda Ride se zaměřuje na poskytování spolehlivého a pohodlného řešení pro vytížené rodiče, kteří potřebují pomoc s dopravou svých dětí. Staňte se naším klientem a získejte jistotu, že přeprava vašich dětí bude bezstarostná.

Společnost

Panda Ride s.r.o.
Rooseveltova 597/27
160 00 Praha 6

IČO: 06450547
DIČ: CZ06450547
Bankovní ú: 2301303207/2010